Samen in gesprek over toekomst van de inzet van CU Hengelo

Uitnodiging CU Hengelo ontmoetingsavond 19 mei

 

Uitnodiging ledenontmoetingsavond / Algemene Ledenvergadering 19 mei | 19.30 uur | Inloophuis Hengelo

Beste leden,

Gerrit Jan de Wilde zei het in een interview met 1Twente al treffend: we balen enorm van de uitslag van de gemeenteraadsverkiezingen. Wel meer stemmers dan bij de vorige verkiezingen, maar toch niet genoeg voor een zetel. In het interview noemt hij al de ledenbijeenkomst waarvoor we u via deze weg uitnodigen.

Doel van de bijeenkomst: toekomst van onze afdeling
Op 19 mei om 19.30 uur organiseren wij een belangrijke ledenontmoetingsavond (algemene ledenvergadering) in het Inloophuis (De Wetstraat 29) in Hengelo. Tijdens deze avond gaan we met elkaar in gesprek over de toekomst van onze afdeling, mede naar aanleiding van de teleurstellende uitslag van de gemeenteraadsverkiezingen, waarin we slechts 7 stemmen tekort kwamen voor een raadszetel.

Het is belangrijk dat we samen als leden een visie vormen en richting geven aan de opdracht voor het nieuw te vormen bestuur.

Bestuurszaken: aflopende termijnen en minimale bezetting
Wij herinneren u eraan dat in mei de bestuurstermijnen van zowel de voorzitter als de secretaris aflopen. Het bestuur moet uit minimaal drie leden bestaan. Tijdens de vergadering zullen we daarom ook stilstaan bij de samenstelling van het nieuwe bestuur.

Er zal ook een bestuurslid aanwezig zijn vanuit de Provinciale Unie (provinciaal bestuur ChristenUnie Overijssel).

Afscheid en dank aan de fractie
Tijdens deze bijeenkomst nemen we de tijd om:

  • Voormalig raadslid Susanne van den Beukel te bedanken voor haar jarenlange inzet. We zetten haar die avond graag speciaal in het zonnetje.
  • Waarnemend raadslid Herman te bedanken voor zijn betrokkenheid.
  • Ook onze fractieondersteuners zullen we waarderen voor hun inzet.

Verplichte statutenwijziging
Net als alle andere afdelingen moeten wij een statutenwijziging doorvoeren vanwege gewijzigde wetgeving omtrent de bevoegdheden van bestuurders, onder andere als zij ziek zouden worden. De aangepaste tekst ontvangt u zo spoedig mogelijk maar kunt ook alvast inzien via deze link: https://www.christenunie.nl/wbtr

Voor een statutenwijziging is een meerderheid van de door leden uitgebrachte stemmen vereist. Uw aanwezigheid en dus stem is daarom van groot belang, om te voorkomen dat er extra notariskosten moeten worden gemaakt.

Zoals u leest, wordt dit een belangrijke en inhoudelijke bijeenkomst, waarin uw aanwezigheid en inbreng zeer worden gewaardeerd. Wij zien u daarom graag op 19 mei om 19.30 uur in het Inloophuis.

Mocht u onverhoopt verhinderd zijn, wilt u dit dan uiterlijk 17 mei aan ons doorgeven via bestuur@christenunie.hengelo.nl?

Alvast hartelijk dank voor uw begrip en betrokkenheid. Graag tot dan.

met vriendelijke groet, 
Bestuur CU Hengelo e.o.:
Theo Buitenhuis (voorzitter), Tracy Vermeer (secretaris) en Jan Kattelaar (penningmeester)